ul. Bohaterów Monte Cassino 12  91 395 13 05   biuro@parafiaresko.pl

Druga rocznica Koronacji Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela

piątek, 02-10-2020


W tym roku przypada druga rocznica Koronacji łaskami słynącego Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Obchody rocznicy tej uroczystości, podczas której Matce Bożej zostanie ofiarowane złote berło, odbędą się w sobotę, 10 października br., o godz. 11.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański

   Nasza Archidiecezja w bieżącym roku przeżywać będzie drugą rocznicę Koronacji łaskami słynącego Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski, która odbyła się 13 października 2018 r. w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, jako Wotum na 100. rocznicę odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny. 

Obchody drugiej rocznicy tej uroczystości, podczas której Matce Bożej zostanie ofiarowane złote berło, odbędą się 10 października br. o godz. 11.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański i Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. 

Program: 

4-11.10. – Misje Święte 

10.10. – godz. 11.00 – Koncert „Te Deum Pro Patria” 

– godz. 11.30 – Uroczysta Msza Święta Pontyfikalna 

11.10. – Uroczyste zakończenie Misji Świętych na wszystkich Mszach Świętych 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM