ul. Bohaterów Monte Cassino 12  91 395 13 05   biuro@parafiaresko.pl

Resko na szlaku Nieustannej Pielgrzymki Zawierzenia

poniedziałek, 16-11-2020


Siostra Elżbietanka Assumpta Capar pochodząca z Żar, a obecnie pracuje w Nowej Soli, przemierza Polskę pątniczym szlakiem w trzecim etapie Nieustannej Pielgrzymki Zawierzenia pod hasłem "Przez Maryję do Serca Jezusa"

..z wczoraj na dziś (15/16.11.2020 r.), pokonując piechotą drogę z Nowogardu (par. Wniebowziecia NMP) do Reska, siostra Assumpta poczyniła przystanek w naszym sanktuarium Maryi Reskiej, a następnie wyruszyła w kierunku Koszalina. Niechaj Maryja Niepokalanym Sercem wyprasza ofiarnej pątniczce siły, a dziełu nadprzyrodzoną skuteczność! <3 <3 <3

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM