ul. Bohaterów Monte Cassino 12  91 395 13 05   biuro@parafiaresko.pl

Rozpoczął się czas pierwszych spotkań naszych pociech przy stole eucharystycznym

sobota, 08-05-2021 | dodał: Ks. Miłosz Paszkiewicz


Z Klaudia, Zuzią, Leną i Mają podczas ich pierwszego spotkania z Panem.. Deo Gratias! Wspaniałe Aniołki, wspaniałe uczennice. Niech rosną i się rozwijają w człowieczeństwie i życiu Bożym!

W niedzielę 02.05.2021 r., na Mszy Św. o godzinie 12:30 dzieci pierwszej grupy pierwszokomunijnej (było ich czworo) przeżyły swój pierwszy pełny udział w eucharystii. Przez cały miesiąc maj oraz czerwiec niedzielne eucharystie o 12:30 poświęcimy wprowadzeniu naszych pociech do wspólnoty ołtarza.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM