ul. Bohaterów Monte Cassino 12  91 395 13 05   biuro@parafiaresko.pl

Uroczystość przekazania i poświęcenia nowego busa dla WTZ

czwartek, 08-10-2020


W poniedziałek 5.X.20202 r. odbyła się w Łabuniu Wielkim uroczystość przekazania i poświęcenia nowego busa, przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, który ma służyć do transportu Uczestników WTZ .

5 października 2020 r., o godzinie 11:00, na terenie placówki WTZ w Łabuniu Wielkim odbyła się uroczystość przekazania i poświęcenia nowego busa, przystosowanego specjalnie do przewozu osób niepełnosprawnych, który ma służyć do transportu Uczestników Warsztatówe Terapii Zajeciowej w Łabuniu Wielkim.
Środki na zakup zostały pozyskane z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych w ramach "Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III", za pośrednictwem Powiatu Łobeskiego, oraz współfinasowane przez: Starostwo Powiatowe w Łobzie i Gminy: Resko, Dobra, Radowo Małe.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM