ul. Bohaterów Monte Cassino 12  91 395 13 05   biuro@parafiaresko.pl

Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa

sobota, 22-05-2021


Zapraszamy do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek, 11 czerwca br., na szczecińskie obchody Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, które zamknie procesja eucharystyczną oraz Akt poświęcenia Polski Sercu Jezusowemu, a o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza Święta odpustowa.

Szczecińskie obchody Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, przeżywane w Kościele także jako Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów, odbędą się w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie odbędzie się procesja ulicami miasta z Sanktuarium św. Andrzeja Boboli) według następującego porządku: 

- godz. 18.00 – Nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną wokół 

Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa; 

– wręczenie dekretów nowo mianowanym Szafarzom nadzwyczajnym 

Komunii Świętej; 

– Akt poświęcenia Polski Sercu Jezusowemu; 

- godz. 19.00 – Msza Święta odpustowa w Sanktuarium. 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM