ul. Bohaterów Monte Cassino 12  91 395 13 05   biuro@parafiaresko.pl

INTENCJE MSZY ŚW. 01 -08.11.2020 r.

niedziela 01.11.2020   -   niedziela 08.11.2020

NIEDZIELA  -  UROCZYSTOŚĆ  WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH    01.11.2020 r.  
7:30     Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny
8:00     +Bolesław Laskowski (greg.: 23)
9:30     +Anastazja Kędra           
11:00    w intencji wszystkich ++zmarłych spoczywających na cmentarzu w Resku
12:30   +Stanisław (XXXVIII r. śm.) i +Jadwiga (XXIII r. śm.)
18:00   +Stanisław Fijołek (VIII r. śm.) [przed Mszą Św., o 17:30 różaniec w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na terenie naszej parafii]
 
PONIEDZIAŁEK     02.11.2020 r.   -  WSPOMNIENIE  WSZYSTKICH  WIERNYCH  ZMARŁYCH
7:00     +Bolesław Laskowski (greg.: 24)
11:00   w intencji ++zmarłych kapłanów posługujących naszej wspólnocie
14:00  +Marian Raniewicz - Msza Św. pogrzebowa (w Kaplicy Cmentarnej)
16:30   [Łabuń Wielki:] WYPOMINKI
16:30   [Łosośnica:] WYPOMINKI
17:30   [Iglice:] WYPOMINKI
17:30   WYPOMINKI
18:00   +Maria i +Józef Nowakowie
 
WTOREK    03.11.2020 r. 
7:00     +Bolesław Laskowski (greg.: 25)
17:30   WYPOMINKI
18:00   +Elżbieta i +Walenty Sztandara oraz +Maria i +Antoni Kowalewscy i wszyscy ++zmarli z tych Rodzin
 
ŚRODA    04.11.2020 r.  -  Św. Karola Boromeusza bp (wspomnienie)
7:00     +Bolesław Laskowski (greg.: 26)
17:30   WYPOMINKI
18:00   I.:  +Anna i +Bolesław Zienkiewiczowie oraz +Stanisław Stolarski
          II.:  +Stanisław Wolski (po 30 dniach od pochówku – intencja od uczestników pogrzebu)
 
CZWARTEK     05.11.2020 r. 
7:00     +Bolesław Laskowski (greg.: 27)
17:30   WYPOMINKI
18:00   +Sławomir Zarębski (I r. śm.)
 
PIĄTEK    06.11.2020 r. 
7:00     +Bolesław Laskowski (greg.: 28)
17:30   WYPOMINKI
18:00    I.:  +Bolesława (k.), +Franciszek i +Stefan Motała oraz wszyscy ++zmarli z Rodziny
          II.:  +Wilhelm Kurtycz (XXV r. śm.) i +Anna Kurtycz
 
SOBOTA    07.11.2020 r. 
7:00     +Bolesław Laskowski (greg.: 29)
17:00   WYPOMINKI połączone z nabożeństwem pierwszosobotnim
18:00   +Wincenty, +Anna, +Wanda, +Hanna, +Jan i +Józef z Rodziny Pupkowskich oraz +Halina i +Bożena
 
XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA    08.11.2020 r. 
7:30     Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny
8:00     +Bolesław Laskowski (greg.: 30; zakończenie celebry gregoriańskiej)
9:30     +Jan Okrasa (początek celebry gregoriańskiej; greg.: 01)        
11:00   +Władysław (XI r. śm.) i +Łucja (VII r. śm.) ++zmarli z Rodziny Mołda
12:30   +Maria Misieczko (VI r. śm.), +Karol Melnyczok oraz +Anna i +Szymon Pliszka
17:30   WYPOMINKI
18:00   +Władysław Góra (VII r. śm.)


Poprzednie intencje

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM