ul. Bohaterów Monte Cassino 12  91 395 13 05   biuro@parafiaresko.pl

Kolekta parafialna "on-line"

czwartek, 19-11-2020


Dzięki pomocy informatyków i specjalistów bankowości nasza parafia zyskała możliwość wdrożenia bardzo prostego systemu płatności zdalnych i „bezdotykowych”

   Dzięki pomocy informatyków i specjalistów bankowości nasza parafia zyskała możliwość wdrożenia bardzo prostego systemu płatności „bezdotykowych” na swojej stronie internetowej dla Wiernych życzliwych nam i chcących wesprzeć funkcjonowanie dzieł parafialnych, a doświadczających utrudnień w tradycyjnym uczestniczeniu we Mszy Świętej. Prowadzenie zbiórki pieniędzy online jest dla naszych kościołów i parafii pomocniczym rozwiązaniem, zapewniającym pozyskanie środków pieniężnych niezbędnych dla bieżącego utrzymanie kościoła, zaopatrzenia w paramenta liturgiczne oraz pokrycie kosztów ogrzewania, energii elektrycznej itp

Poniżej przekazujemy link i kod do zamieszczenia w mediach elektronicznych (strona parafialna, facebook, transmisja mszy on-line itp.).

Można też wydrukować kod i rozmieścić go w kościele, najlepiej z krótką 3-punktową instrukcją:

A)  Uruchom aparat lub skaner QR w telefonie
B)  Wpisz wysokość ofiary
C)  Autoryzuj płatność
 

1.   Unikalny link do otrzymywania datków 
https://parafia.ofiara.org/donatio?r=0MCyfjQmN5RMYoZ7QOKic9a6i663

2.   Unikalny QR kod

Z naszej strony parafialnej można złożyć dowolny datek bezpośrednio, klikając odpowiednią ikonkę w prawym górnym rogu witryny:

Bóg zapłać !!!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM